Budynek Nordic Haven

Zapraszamy do współpracy

Jeśli posiadacie Państwo mieszkanie o wysokim standardzie w Apartamentowcu Nordic Haven, a chcielibyście udostępnić je do wynajmu, chętnie nawiążemy współpracę. Proponujemy opcję wynajmu krótko lub długoterminowego. Jeśli zdecydują się Państwo na opcję wynajmu krótkoterminowego zachowują Państwo oczywiście możliwość korzystania z apartamentu we wcześniej ustalonych terminach. W każdym momencie (z ustalonym okresem wypowiedzenia) możecie Państwo bez konsekwencji wypowiedzieć umowę z naszą firmą. Mamy jednak nadzieję na długą i satysfakcjonującą współpracę.

Jesteśmy firmą zajmującą się wynajmem własnych nieruchomości oraz luksusowych mieszań właścicieli w Bydgoszczy od kilku już lat. Bogate doświadczenie, które udało nam się zdobyć na rynku, pozwala nam trafnie identyfikować i spełniać potrzeby naszych Gości oraz ich oczekiwania związane z wyborem odpowiedniego miejsca noclegowego. Zapewniamy bezpłatną promocję Państwa apartamentu na serwisach typu booking. Dzięki naszej współpracy mogą Państwo osiągnąć maksymalizację zysków z wynajmu. Gwarantujemy pełen serwis sprzątania oraz drobne naprawy.

Zapewniamy również wykwalifikowaną obsługę, która zadba o Państwa wygodę, aby mogli Państwo w pełni cieszyć się zyskami wyższymi niż z tradycyjnego wynajmu.